Landsrådet for HeimevernetLandsrådet for Heimevernethttp://forsvaret.no/media/PubImages/_MG_0486.jpghttp://forsvaret.no/media/PubImages/Forms/DispForm.aspx?ID=3565Landsrådet for Heimevernet er etablert for å sikre Heimevernets forankring i de sivile organisasjonene som er valgt ut på bakgrunn av sin store samfunns-, nærings- eller beredskapsmessige betydning.

Kontakt informasjon

Landsrådet for Heimevernet, medlemmer


Organisasjon

Fornavn

Etternavn

Telefon

E-post


Landsrådets leder

Landsorganisasjonen i Norge

Are

Tomasgaard

91835399

Are.tomasgard@lo.no 


Landsrådets nestleder

Næringslivets Hovedorganisasjon

Runar

Karlsen

97665092

Runar.karlsen@nhoservice.no 


Det frivillige Skyttervesen

Heidi

Skaug

92400245

Heidiskaug2009@hotmail.com 

Direktoratet for samfunnssikkerhet

Kristin

Cordt-Hansen

95198807

Kristin.cordt-hansen@dsb.no 

Kvinners frivillige beredskap

Signe 

Øye

93063568

Signe.oye@online.no 

Landsrådet for Norske barne- og ungdomsorganisasjon

Tor-Martin

Torbergsen

45469806

tormtb@gmail.com 

Norges Bondelag

Astrid

Solberg

95760332

Astrid.solberg@bondelaget.no 

Norges Fiskarlag

Jan-Erik

Indrestrand

97114141

jei@fiskarlaget.no 

Norges Idrettsforbund

Elisabeth

Seeberg

41900004

Elisabeth.seeberg@idrettsforbundet.no 

Norges Lotteforbund

Nina Karin

Skogan

48847043

forbundsleder@lottene.no 

Norges Røde Kors

Trude Marie

Nilsen

90568240

Trude.marie.nilsen@redcross.no 

Norsk Folkehjelp

Jon

Halvorsen

92671187

jonh@npaid.org 

Norske Kvinners Sanitetsforening

May Britt

Buhaug

97548751

Maybritt.buhaug@sanitetskvinnene.no 

KS

Geir Runar

Johannessen

97018338

Geir.runar.johannessen@ks.no 

Norsk studentorganisasjon

Øystein

Parelius

90673637

Oystein.parelius@gmail.com 


Landsrådet for Heimevernet, varamedlemmer


Organisasjon

Fornavn

Etternavn

Telefon

E-post

Det frivillige Skyttervesen vara

Jens Sverre

Knutsen

91673396

Jens.sverre@gmail.com 

Direktoratet for samfunnssikkerhet vara

Per Kristen

Brekke

95997898

Per.brekke@dsb.no 

Kvinners frivillige beredskap vara

Hanne Guro

Garder

90111705

Hanne.gaarder@kfb.no 

Landsorganisasjonen i Norge vara

Rita

Lekang

91547929

Rita.lekang@lo.no 

Landsrådet for Norske barne- og ungdomsorganisasjon vara

Mari

Byrknes

92090907

Mari.byrknes@gmail.com 

Norges Bondelag vara

Pål-Arne

Oulie

48240607

Pal.arne.oulie@bondelaget.no 

Norges Fiskarlag vara

Britt Sæle 

Instebø

45476360

vest@fiskarlaget.no 

Norges Idrettsforbund vara

Kjetil Arnold

Bakke

99260961

Kjetil.bakke@idrettsforbundet.no 

Norges Lotteforbund vara

Gunn Eva

Bye

92200738

nestleder@lottene.no 

Norges Røde Kors vara

Kai Roger

Vatne

99394350

Kai.vatne@redcross.no 

Norsk Folkehjelp vara

Vegard

Standahl Olsen

99242951

vegardo@npaid.org 

Norske Kvinners Sanitetsforening vara

Britt Inger

Skaanes

92822051

Britt.inger.skaanes@sanitetskvinnene.no 

Næringslivets Hovedorganisasjon vara

Katarina

Sætersdal

93285787

Katarina.satersdal@nho.no 

KS vara

Liv Merete

Wiker

99207708

Liv.merete.wiker@ks.no 

Norsk studentorganisasjon vara

Linn 

Raaheim-Norfonn

40104808

Linn.raaheim-nordfonn@outlook.com 

Publisert 6. mars 2014 11:35. av Heimevernets nettsenter. Sist oppdatert 24. januar 2018 10:47.