Norsk Militær TattooNorsk Militær Tattoohttp://forsvaret.no/media/PubImages/NMT-kontakt-toppbilde-web.jpghttp://forsvaret.no/media/PubImages/Forms/DispForm.aspx?ID=2372

Kontakt / Contact

​​​​Kontakt oss / Contact us:
Telephone: +47 23 09 23 18
e-mail: runetattoo@gmail.com

www.normiltattoo.no

Social Media
facebook.com/normiltattoo​
twitter.com/normiltattoo
instagram.com/normiltattoo​

Organization

Arnstein LundCommanding Officer - Norwegian Military Tattoo
Cdr Arnstein Lund
Tel: +47 23 09 23 11
E-mail: arlund@mil.no












Chief of Staff

Major Henning André Lilleng
Tel: +47 23 09 23 15
E-mail: hlilleng@mil.no

Protocol
Maj Tommy Markhus Kristoffersen
Tel: +47 23 09 23 20
E-mail: tomkristoffer@mil.no

Executive Producer / Director
Maj Rune Wiik
Telefon: 23 09 23 18
E-post: runetattoo@gmail.com / rwiik@mil.no

Musical Director
LtC Lars Erik Gudim
Telefon: 23 09 23 13
E-mail: lgudim@mil.no

Communcation Manager
Tom Amriati-Løvås
Tel: +47 411 222 05
E-mail: tamriatilovas@mil.no / tom@jpg.no

Marketing / Media / Communication
Rohan Sandemo Fernando
Telefon: +47 48 10 45 94
E-post: rfernando@mil.no

Chief of Security
Cpt Kjetil Gjertsen
Tel: +47 23 09 88 53
E-mail: kgjertsen@mil.no

Publisert 9. juni 2015 10:58. av Rohan Sandemo. Sist oppdatert 28. juni 2016 10:48.