De tillitsvalgte

TVO har tillitsvalgte på alle nivå i Forsvaret. Nasjonalt er soldatene representerte gjennom Vernepliktsrådet som sitter i Oslo.

Hovedtillitsvalgte

På grensnivå sitter en hovedtillitsvalgt for Hæren, en for Luftforsvaret, og en for Sjøforsvaret. Disse er lokalisert på Bardufoss (Hæren), Rygge (Luftforsvaret) og Haakonsvern (Sjøforsvaret). De jobber med å følge opp organisasjonen og tillitsvalgte i driftsenheten, og samarbeider med grenstabene.

Lise Huynh.



Lise Huynh

Hovedtillitsvalgt i Hæren
lhuynh@mil.no
7762 8615





Kristoffer FalchSara Aasen.



Kristoffer FalchSara Aasen

Hovedtillitsvalgt i Sjøforsvaret
kfalch@mil.no
5550 4004



Sara Aasen.



Sara Aasen

Hovedtillitsvalgt i Luftforsvaret
saaasen@mil.no
6923 7836








Landstillitsvalgte

Nasjonalt er soldatene representerte gjennom Vernepliktsrådet som sitter i Oslo. Vernepliktsrådet består av fem landstillitsvalgte som arbeider med å følge opp organisasjonen og representere soldatene på sentralt plan.

Johanne Løvli Harstad.



Johanne Løvli Harstad

Vernepliktsrådet
joharstad@mil.no
2309 7247













Sigurd Svensen



Sigurd Svensen

Vernepliktsrådet
ssvensen@mil.no
2309 7242






Jens Kristian Øvstebø.


Jens Kristian Øvstebø

Vernepliktsrådet
jeovstebo@mil.no
2309 7245






Hilde Friksen Laumann.


Hilde Friksen Laumann

Vernepliktsrådet
hlaumann@mil.no
2309 7246







Narve Nilssen.


Narve Nilssen

Vernepliktsrådet
nanilssen@mil.no

2309 7244














Publisert 6. mars 2018 15:49.. Sist oppdatert 7. mars 2018 11:55.